Pavlína - Byla jsem ve tmě a lze říct jen toto: PŘIJĎTE A UVIDÍTE SAMI. Nechci ovlivňovat vaše představy o tmě, tak vám nebudu líčit mé pocity, jelikož každý přichází do tmy z jiného důvodu. Mohu jen pobyt doporučit, ať sami poznáte, že to, co vám hlava vymýšlí, vůbec nemusí být pravdivé - může to být jen iluze  :-)))) A Irenka vás bude rozmazlovat svými dobrůtkami..…

Petr - Pobyt ve tmě jsem dostal jako poukaz od přítelkyně. V té době jsme se dost hádali, neklapalo nám to spolu. Býval jsem hodně podrážděný z práce, stačila malá záminka a "oheň byl na střeše". Dnes se tomu již směju, protože jsem zvažoval, zda pobyt vůbec využiju. Pokud by se tak nestalo, nezjistil bych, že to byla ta nejlepší možná dovolená! Kdy jindy se vám naskytne možnost být celý týden pouze sám se sebou, bez jakýchkoliv vnějších podnětů... Samozřejmě, že se napojíte na své pravé (někdo by možná řekl vyšší) já, vyklidníte se a domů se vrátíte jako "nový" člověk:-) Myslím, že tma nám s přítelkyní zachránila vztah, naladili jsme se na sebe a dnes máme spolu harmonické soužití. Díky za to!

Ivča - Tma... Někdo by se mohl bát co nebo kdo na něho ze tmy vykoukne. Představy, které máme v hlavě vlivem např. televizních filmů, jsou asi těmi největšími strašáky. U mě se obavy ze tmy nenaplnily. Bylo to nádherné se nechat ovinout tmou. Maminčiným lůnem. Cítila jsem se tam jako miminko v maminčiném bříšku, které neví, zda zrodem pro něho život končí, nebo něco jiného začíná. Odpočinek, meditace, uvolnění, zklidnění a nová inspirace mě provázela mým pobytem. Děkuji, Irčo a Pavlíku, za krásné chvíle strávené s vámi ve tmě i na světle.

Robert - postupem času ve tmě mi odpadaly dotěrné myšlenky a já zjišťoval, že už vlastně nepřemýšlím, ale spíše rozjímám. Od pátého dne to byl krásný pocit, plný blaženosti!:-)

Lucka - Vaše myšlení se neuvěřitelným způsobem zklidní, budete hravě rozeznávat, které věci jsou v životě důležité a které naopak malicherné. Dokonce jsem začala přemýšlet spíše v podstatných jménech a ve slovesech. Naopak posuzující a určující přídavná jména a příslovce se z mých myšlenek vytrácely. Krásně si tak vyčistíte hlavu od zbytečných a energii beroucích nánosů. 

Zuzka - Tma mě neskutečně naladila, po týdenním pobytu jsem pociťovala skutečné štěstí ze života, občas jsem to cítila i v samotné tmě, ale po ní to bylo tak moc intenzivní. Připadala jsem si jako obrovská bublina plná srdíček a čím víc jsem ty srdíčka okolo sebe střílela, tím víc se mi jich vracelo 😁❤🙏

 
 
 

Translate this page